Přírodní i umělý kámen - nabízíme vše, co si z kamene představíte.

Naše kamenictví zhotovuje širokou škálu výrobků, specializujeme se na výrobu prvků zahradní architektury a zahradní dekorace.

Slovo jednatele

Vážení zákazníci,

jsme menší, ryze česká rodinná výrobní firma, kde veškeré výrobní postupy jsou ruční výrobou. S ohledem na velikost naší firmy a omezení, tj. jak výrobní, tak i skladové prostory, tvrdíme, že máme jednu z největších nabídek zahradních dekorací z umělého kamene, která obsahuje přes 300 různých produktů převážně zahradních dekorací. Mimo to se zabýváme i výrobou jiných produktů z kamene

Nevedeme žádné skladové hospodářství a taktéž nejsme žádní překupníci a prodejci těchto výrobků.

Jsme přímí výrobci těchto zahradních dekorací, nikde jinde tyto produkty nekoupíte, jen přímo od nás. Máme pro Vás otevřenou prodejnu včetně výstavní plochy, kde je možné si v klidu prohlédnout prakticky celý náš sortiment. Jediné, co neuvidíte, jsou výrobky, které si před Vámi již zrovna někdo zakoupil v našem novém e-shopu. Proto věříme, že i když náš výrobek nezakoupíte prostřednictvím e shopu ze dne na den, tak Vás naše produkce natolik potěší a zaujme natolik, že se na objednaný výrobek dokážete 10 dní těšit, anebo že si pro něj a další produkty přijedete přímo k nám na prodejnu.

Přejeme krásné dny a neopakovatelné zážitky s našimi zahradními dekoracemi a dalšími našimi produkty.

Děkujeme za Vaše pochopení a přízeň.

Jan Tunega
Jednatel firmy

Jedinečný vzhled
Příznívé ceny
Kvalitní provedení
Důraz na detail
Tajná receptura
Originální patina
Nová technologie
Široká škála produktů

O naší společnosti

Naše kamenictví zhotovuje širokou škálu výrobků, specializujeme se na výrobu prvků zahradní architektury a zahradní dekorace. Dobře promyšlená kompozice má pak velký vliv na celkový dojem zahrady. Detaily jí vdechnou trochu života a právě my je vytváříme.

Naše lokalita zaměření je celá ČR, zaměřujeme se ale především na oblast Praha, Brno, Plzeň, Liberec, Hradec Králové, Jihlava, Ostrava, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Ústí nad Labem, Karlovy Vary.

drak

Naše produkty

Specializujeme se na zahradní dekorace, které vám vytvoří z obyčejné zahrady dokonalé místo pro odpočinek. Všechny zahradní dekorace tak budou korespondovat se zahradním pojetím, budou doplňovat prázdná místa v zahradě a mohou také dotvářet její estetiku.

V naší nabídce jsou například trpaslíci, andělé, pítka, reliéfy, sochy, ale také balustrády, dále nabízíme zakázkovou výrobu, kamenickou výrobu, klasické krby, rustikální krby, zahradní krby a grily, aj.

Naše produkty

Chcete vdechnout vaší zahradě život?

Chcete vyplnit prázdná místa v trávě?
Přijďte k nám a společně najdeme spolehlivé řešení, které vás nadchne!
Ukázky prací